צימרים בנמרוד

צימר צימרים
צימר גליל עליון
צימר גליל מערבי
צימר רמת הגולן והכנרת
054-2244669 יעל / גלעד   צימר - הטירות הנעות ברוח בנמרוד

  ייעוד: זוגות בלבד   3 :יחידות   ג'קוזי: יש  


פרטים אודות הצימר
הטירות הנעות ברוח?? השאלה במקומה, גם אם לא הספקתם עדיין לשאול אותה והתשובה מעורפלת, כלומר שרויה בערפילים, היורדים מדי פעם על נִמרוֹד אשר באַלפִּים הישראליים. היישוב הקטנטן בנוי על ראש הר בצפון רמת הגולן, בגובה קילומטר וקצת, אל מול המבצר הצלבני המד-הים "קַלְעַת נַמרוּד" וחולש על נוף עוצר נשימה, או יותר נכון: פותח נשימה.

הסיפור מתחיל בחלום גבהים עיקש של צעיר בשם גלעד ושל הַיידי ישראלית בשם יעל, בתינוק ובחמש עִזים. החלום מתממש בדמות "קדרת המכשפה והחלבן", מסעדת ההרים המשגשגת שהקימו השניים בנמרוד לפני עשור ומתפתח אל שלוש סוויטות אירוח שאין שני להן: הטירות הנעות ברוח.

מדובר בשלוש סוויטות הרים שאינן עונות על שום הגדרה רגילה. הן אינן עוצרות את הנוף, אלא אוצרות אותו, באמצעות קירות זכוכית הפונים לנוף. הן אינן נוגעות בעננים, כי העננים מתחתיהן. כל סוויטה לעצמה, ללא שכנים. הן אינן בנויות עץ. הן אינן בנויות אבן. הן בנויות משילוב ניגודי של חומרים מן הטבע, ביניהם עץ וזכוכית ואבן וחומרים מקומיים. לסוויטת "פעמון הגשם" משוייכת בקתת גקוזי הנשקפת אל מבצר נמרוד ועמק החולה. לסוויטת "גג העולם" המתומנת, מחודדת הגג, יש מרפסת ענקית החובקת אותה ואת הגקוזי המבעבע בפנים וקורא לכם לבדוק את סלסלת הסבונים, השמנים ומלחי האמבט מתוצרת מקומית. בקתת "שומר האגם" פונה אל העין הכחולה של ברכת רם ואל ההרים המקיפים אותה, יחד עם בוסתני הדובדבן והתפוח של עמק היעפורי ובחצר הגדולה, מוקפת בעצי פרי, מעלה אדים בריכת ספא ענקית.

שלוש הסוויטות מעוצבות בקפידה כמרחב פתוח ("סטודיו"), כל סוויטה ונקודות החן שלה, כגון חלונות ויטראז, מיטת אפיריון, גלריה, ובשלושתן סלון עץ וקטיפה עשירה בהשראה קלאסית, שולחן אוכל גושָני, מטבח מושלם ומפתיע, מערכת קולנוע ביתית, מערכת שמע איכותית עם אוספים מרגשים, כתבי עת וספרי מופת. הרשו לנו לנחש שאתם כבר עוצמים עיניים, מתיישבים בכורסה הכפרית, חולצים מגפיים, מנשנשים כיבוד שהשארנו לכם (מה? הפתעה) ונותנים לחום הנעים של אח העצים להתפשט באבריכם.

מתי? בחורף, ובסתיו ובאביב ובקיץ על אחת כמה וכמה.

בקתת שומר האגם – 900 אמצ"ש 1000 סופ"ש

סוויטת גג העולם - 1,100 אמצ"ש 1,300 ₪ סופ"ש

סוויטת פעמון הגשם – 1,200 אמצ"ש 1,400 סופ"ש

המחיר ללילה כולל ארוחת בוקר

בסופ"ש מינימום 2 לילות
צימרים צימר  -   הוספה למועדפים  -   הפוך לדף הבית  -   כתוב אלינו  -   מפת אתר